З нагоди Дня міста відбувся легкоатлетичний пробіг

Дата: 19.09.2021 23:15

З нагоди святкування Дня міста Борзни, відбувся легкоатлетичний пробіг серед юнаків і дівчат старшої вікової групи. На старт вийшли представники Борзнянської ЗОШ I-III ст. ім. Х. Алчевської, гімназії ім. П. Куліша, ліцею, держсільгосптехнікуму, Шаповалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Всього — майже 80 учасників. І для дівчат, і для юнаків — дистанція однакова. Близько кілометра.

Практично, всі дісталися фінішу. Вважаю, що в таких змаганнях, результат не головне. Але, як приємно, коли тебе зустрічає величезна маса людей на міській площі, коли ти стоїш там же на п’єдесталі і отримуєш пам’ятну медаль?

У дівчат першою фінішувала учениця гімназії ім. П. Куліша — Вікторія Ганжа. Її подруга по команді Марійка Новицька — третя. До речі, обоє дівчаток активно займаються ще й футболом. І їх футбольні результати, ніяк не гірші за легкоатлетичні. “Срібло” виборола Тетяна Дзюба із Борзнянського ліцею.

Серед хлопців переміг Дмитро Подоляко із Шаповалівки. Другий — Олег Деркач (Борзнянська ЗОШ I-III ст. ім. Х. Алчевської), третій — Максим Фесенко (Борзнянський ліцей).

Дякую директорам навчальних закладів та вчителям фізичного виховання за активну участь в заході. Дякую всім учасникам, хто вийшов на старт — ви всі переможці!!!

Вітаю переможців і призерів змагань! Молодці!!!

Віднині цей пробіг буде традиційним.

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури, сім’ї,
молоді та спорту міської ради

Перше фото: Марія Храпач, друге — Людмила Линник