Призначення директора КНП «Борзнянський центр медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради Чернігівської області

Дата: 20.09.2021 15:38

Сьогодні, 20 вересня, Борзнянський міський голова Лариса Осадчук представила колективу КНП «Борзнянський центр медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради директора закладу – Сергія Чернова, який був обраний комісією за результатами конкурсу.

Лариса Анатоліївна привітала Сергія Чернова та весь колектив з новим етапом в житті лікарні. Побажала невпинного прагнення до кращого, взаєморозуміння, креативності та бажання працювати для громади міста, а колективу підприємства спільно із новопризначеним керівником згуртуватися навколо єдиного завдання – якісного надання медичних послуг жителям громади. Колеги – лікарі та персонал лікарні висловили слова підтримки новому керівнику та надію на те, що центр буде ставати кращим з кожним днем спільної, плідної праці.