До уваги жителів приватного сектору Борзнянської територіальної громади!

Дата: 20.09.2021 16:35

Виконавчий комітет Борзнянської міської ради та КП «Борзна – Комунальник» звертаються до жителів приватного сектору міста з вимогою оплатити вивезення побутових відходів.

Від домогосподарств, які не оплатили дану послугу, сміття забиратися не буде.

Більше того, за порушення правил благоустрою у разі винесення побутових відходів за межі домоволодіння та ухилення від оплати за їх вивезення, до порушників застосовуватимуться штрафні санкції. Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір штрафу (для громадян) за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів становить від 340 грн. до 1360 грн.

На офіційному сайті Борзнянської міської ради розміщений графік вивозу сміття з приватного сектору м. Борзни по кожній вулиці міста. Просимо громадян дотримуватися графіка і виносити сміття з двору у переддень його вивезення комунальною службою.