A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борзнянська територіальна громада
Чернігівська область

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 16.09.2021 16:03
Кількість переглядів: 297

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ:

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 9,6322 га, кадастровий номер 7420810100:08:002:0539, розташованої в Чернігівській області, Ніжинському районі, на території Борзнянської територіальної громади (за межами населеного пункту) для будівництва свинокомплексу потужністю 250 свиноматок повного циклу по вул. Шевченка, с. Забілівщина, Ніжинського району, Чернігівської області»

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Борзнянська міська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проводиться строком протягом не менше 30 днів з дня його оприлюднення, а саме із 17 вересня 2021 року.

Способи участі громадськості:

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

проведення громадських слухань заплановано на 12:00 год. 04 жовтня 2021 року у приміщенні Борзнянської міської ради Чернігівської області за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, місто Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, будинок 104.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

інформацію щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку можна отримати у відділі містобудування, архітектури та економічного розвитку Борзнянської міської ради за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, місто Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, будинок 104.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

зауваження та пропозиції подаються до Борзнянської міської ради за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, місто Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, будинок 104, або за адресою електронної пошти: [email protected]. Зауваження та пропозиції приймаються до 16:00 год. 18 жовтня 2021 року

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

наявна екологічна інформація знаходиться у відділі містобудування, архітектури та економічного розвитку Борзнянської міської ради за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, місто Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, будинок 104.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь