Дата: 22.09.2021 15:03

Борзнянська міська рада оголошує конкурс з визначення суб’єкта, який буде залучений до виконання робіт з очищення внутрішньогосподарської меліоративної мережі «Доч – Гали».

Конкурсна пропозиція подається претендентами в запечатаному конверті з написом «Конкурсна пропозиція на конкурс», опечатаною печаткою учасника конкурсу до Комісії з визначення виконавця робіт з очищення внутрішньогосподарської меліоративної мережі «Доч – Гали».

Місце знаходження Комісії: Чернігівська обл., Ніжинський р-н, м. Борзна, вул. П. Куліша, буд.104, 2 поверх, кімната 18.

Конкурс відбудеться в приміщенні Борзнянської міської ради о 10.00 год 04 жовтня 2021 року за адресою: Чернігівська обл. м. Борзна, вул. П. Куліша, 104 (приміщення адмінбудинку міської ради 1 поверх – малий зал).

Конкурсна документація подається учасником конкурсу не пізніше, ніж за два робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (до 17.00 год. 29.09.2021 включно).

Конкурсна документація, подана після встановленого терміну, не приймається.

Телефони для довідок: (04653) 2-13-43.

До суб’єкта господарювання, що має намір брати участь у конкурсі, встановлюються наступні вимоги:

• статус юридичної особи, що перебуває на загальній системі оподаткування;
  • наявність досвіду виконання подібних робіт;
  • наявність власної спеціалізованої техніки, що перебуває в належному технічному стані (екскаватори, бульдозери, самоскиди);
  • наявність кваліфікованого інженерно-технічного персоналу та робітничого персоналу для виконання зазначеного виду робіт;
  • відсутність судимості;
  • відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів;
  • відсутність справ про банкрутство;
  • переважне працевлаштування для виконання робіт жителів с. Шаповалівки;
  • готовність до укладення соціальної угоди для вирішення соціально-економічних проблем Шаповалівського старостинського округу.

Проведення робіт з очищення внутрішньогосподарської меліоративної мережі «Доч – Гали» здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності за рахунок власних коштів.

Конкурсна пропозиція повинна включати:

• нотаріально завірену копію установчого документа претендента;
  • довідку про відсутність справи про банкрутство;
  • нотаріально завірену копію про державну реєстрацію;
  • довідку про наявність спеціальної техніки, що перебуває на балансі претендента;
  • довідку з податкових органів про взяття на облік як платника податку та відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про досвід з виконання подібних робіт;
  • довідка про склад працівників з відповідною професійною підготовкою.