Борзнянська територіальна громада

ДП «Борзнянське лісове господарство» запрошує долучитися до акції «Створюємо ліси разом»

Дата: 29.09.2021 09:54

На Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія» Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Ліси – одна з найважливіших екосистем, від якої залежить підтримка клімату планети та збереження стабільного біорізноманіття світу. У рамках програми Президента «Зелена країна» за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Разом з цим з 1 жовтня в Україні стартує акція «Створюємо ліси разом», яка триватиме до 30 листопада!

Метою даної акції є покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

У рамках проведення акції ДП «Борзнянське лісове господарство» планує організовувати висадки дерев, проводити тематичні зустрічі, вікторини та конкурси!

Участь в акції можливо буде здійснити двома способами:

1. Усі бажаючі можуть безкоштовно долучитися до висадження лісу у будь-якому регіоні України. Для цього потрібно заповнити он-лайн форму на спеціально створеному веб-сайт (https://zelenakraina.gov.ua) (терміни залежать від кліматичних умов). Основні меседжі – «Створюємо ліси разом».
  2. Кожен українець, який зацікавлений у збільшенні лісистості країни, може обрати ділянку, де лісівники висадять ліс замість нього. Це можна зробити за три варіанти донату – 50 грн, 100 грн, 150 грн. Кошти одразу перераховуються на рахунок благодійному фонду (допомога онкохворим дітям). Різна сума – різна кількість висаджених дерев. Державні лісогосподарські підприємства отримають інформацію щодо кількості замовлених дерев, їх висадять і після висадки людина, яка надала благодійну допомогу, отримає інформацію, де росте її ліс.

Також в рамках акції розпочинається конкурс на кращий малюнок на тему «Зелена країна для кожного з нас», в якому може взяти участь учнівська молодь у зоні діяльності ДП «Борзнянський лісгосп» (колишніх районах Борзнянський, Бахмацький, Батуринський, Коропський та Талалаївський, а нині – Ніжинський та Новгород – Сіверський). Переможці отримають цінні подарунки.

Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!