Шановні працівники бібліотек!

Дата: 30.09.2021 11:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Ваша професія є надзвичайно важливою, адже, від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя: в них ми черпаємо мудрість та знання, шукаємо розраду, занурюючись у людські долі. Повага до книги – це вшанування духовної спадщини своєї країни, знайомство з багатовіковою культурою та історією рідної землі.

З нагоди професійного свята бажаємо працівникам бібліотек міцного здоров’я, родинного затишку та тепла. Нехай ваш професіоналізм допоможе зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал рідного краю, а бібліотечна нива колоситься зернами людської мудрості та знань!