Відбулася 13 сесія 8 скликання

Дата: 01.10.2021 16:29

Сьогодні, 1 жовтня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася 13 сесія 8 скликання, на якій були присутні 22 депутати.

Перед розглядом питань депутати заслухали звіт директора ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» Вадима Шибіки, щодо діяльності підприємства за 9 місяців 2021, підготовки до опалювального періоду 2021-2022 років та вжиті заходи зі зменшення навантаження на міський бюджет.

Під час пленарного засідання було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)» від 23 грудня 2020 року № 4-2/8.
  2. Про розгляд прогнозу бюджету Борзнянської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки (код бюджету 25540000000).
  3. Про внесення змін до рішення 1 сесії міської ради 8 скликання від 02.12.2020 року № 6-6/8 «Про затвердження Регламенту Борзнянської міської ради восьмого скликання».
  4. Про внесення змін до рішення 1 сесії другого пленарного засідання восьмого скликання від 09.12.2021 року № 14-1/8 «Про утворення виконавчого комітету Борзнянської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
  5. Про присвоєння рангів старостам Борзнянської міської ради.
  6. Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність Борзнянської територіальної громади майна, шляхом укладення договору пожертви.
  7. Про розроблення містобудівної документації.
  8. Земельні питання.
  9. Надання матеріальної допомоги.
  10. Інші:
    10.1. Про програму підтримки Комунальної організації «Радіо Борзна» Борзнянської міської ради Чернігівської області на 2021 рік в новій редакції.
    10.2. Про внесення змін до Програми забезпечення безкоштовним підвезенням здобувачів освіти до закладів загальної середньої освіти і Борзнянської ДЮСШ на 2021 рік.
    10.3. Про повернення нерухомого майна з оперативного управління відділу освіти Борзнянської міської у комунальну власність Борзнянської міської ради Чернігівської області.
    10.4. Про внесення змін у персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
    10.5. Про перейменування вулиці у місті Борзні.
    10.6. Про запит депутата Лук’яненко Р.В.
    10.7. Про запит депутата Лук’яненко Р.В.
    10.8. Про запит депутатів міської ради Білозора В.М. та Устименка М.О.
    10.9. Про розгляд депутатського звернення депутата Притули Н.М.

Розглянувши всі питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті Борзнянської міської ради.