Шановні представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2021 16:05

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні.

Цей день вкотре нагадує всім нам про обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини нашого суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на вашу долю. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, ви зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Ваше найбільше багатство – це досвід, мудрість та вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Бажаємо вам міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті, злагоди в родинах та матеріального достатку. Нехай увага та піклування близьких людей надає вам сили та наснаги, нехай життя дарує більше яскравих фарб та позитиву.