Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем: поради Держслужби зайнятості

Дата: 21.09.2021 10:02

У Державній службі зайнятості порадили українцям, як підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, щоб успішно пройти її. Відповідні поради розміщено на Facebook-сторінці відомства. «Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?теся нашими порадами», – йдеться у повідомленні.

Що варто враховувати
Готуючись до співбесіди, варто дізнатися якомога більше про компанію, яка є потенційним роботодавцем. Також важливо потурбуватися про рекомендаціі?. Щоб не запізнитися на зустріч, необхідно заздалегідь визначити свіи? маршрут. Для співбесіди варто обрати відповіднии? одяг, а також налаштуватися позитивно.

Можливі запитання роботодавця
Оскільки більшість роботодавців ставлять одні и? ті ж запитання, доцільно підготуватися до них. Варто продумати своі? відповіді на запитання щодо:

• професіи?ного досвіду та обов’язків на останньому місці роботи;
  • причин звільнення з останнього місця роботи;
  • бажання працювати саме в ціи? компаніі?;
  • заробітноі? плати, яка цікавить, а також, коли можливо приступити до роботи.

«Пам’ятаи?, що успіх у працевлаштуванні залежить не тільки від твоі?х професіи?них якостеи? та кваліфікаціі?, але и? від того, яке враження ти справиш на роботодавця під час співбесіди. Вчися на власному досвіді і пам’ятаи? – випадкових перемог не буває», – зазначили у Держслужбі зайнятості.

Де знайти роботу
Пропозиції роботи оновлюються щодня на сайті Держслужби зайнятості www.dcz.gov.ua. Інформацію щодо наявних вакансій також можна знайти у персональному (особистому) кабінеті безробітного. Для реєстрації потрібно зайти на сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет». Далі потрібно уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які прописані в ній. Якщо все зроблено правильно, автоматично створиться обліковий запис. Далі потрібно зв’язатися з кар’єрним радником (це особа, яка допомагає безробітному та консультує його). Радник внесе до системи унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться всі розділи.