Вогнеборці врятували 74-річного чоловіка

Дата: 06.10.2021 10:51

4 жовтня о 22:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння квартири в м. Борзна, по вул. Незалежності. По прибуттю рятувальників було встановлено, що в одній із кімнат горить матрац. Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу о 22:32 у тих межах в яких вони її застали на момент прибуття та запобігти розповсюдженню вогню. Під час гасіння пожежі в квартирі вогнеборці виявили господаря помешкання. Чоловік був у свідомості. Бійці ДСНС вивели його на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Медики надали допомогу на місці, від подальшої госпіталізації 74-річний чоловік відмовився. За попередніми даними, ймовірною причиною пожежі послужила необережність чоловіка під час куріння.

У зв’язку з цим, рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області застерігають: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у помешканнях, ретельно гасить недопалки й сірники.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області