Міський голова Лариса Осадчук зустрілася із мешканцями Малозагорівського старостинського округу

Дата: 08.10.2021 14:37

Сьогодні, 8 жовтня, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергієм Коросташовцем, керуючою справами – секретарем виконавчого комітету Борзнянської міської ради Альоною Волковицькою, в.о. директора КП «Борзна-Комунальник» Олександром Воропаєм, дільничним сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області Юрієм Коломійченком, начальником відділу земельних відносин, екології та юридичної діяльності Каріною Грицай та старостою Малозагорівського старостинського округу Миколою Пшенишним відвідали с. Мала Загорівка.

Під час зустрічі місцеві мешканців обговорили ряд актуальним проблем, зокрема питання освітлення вулиць, оскільки на сьогоднішній день не вся територія населеного пункту оснащена якісним вуличним освітленням. Традиційно найбільш обговорюваним стало питання земельних відносин. Начальник земельного відділу Каріна Грицай поспілкувалася із мешканцями та надала кваліфіковані поради та рекомендації щодо питань оренди та приватизації земельних ділянок, які знаходяться у використанні у місцевих жителів.
Також мешканці Малозагорівського старостинського округу скаржаться на відсутність транспортного сполучення із м. Борзна та м. Ніжин. Проте, міський голова Лариса Осадчук зазначила, що ця проблема їй добре відома і міська рада працює над вирішенням цього питання.

Користуючись нагодою малозагорівці подякували і новому фельдшеру. Дусь Юрій Петрович вже півроку працює у даному населеному пункті за сумісництвом (приїздить із с. Оленівки). Місцеві жителі зазначили, що він уважний та відповідальний професіонал своєї нелегкої справи. Обговорили питання вакцинації, адже під час нової хвилі коронавірусу і небезпечного штаму Дельта щеплення є одним із найефективніших шляхів виходу із коронакризи. На сьогоднішній день у селі вже повністю вакциновані близько 40 мешканців.

Підсумовуючи результат зустрічі можна сказати, що всі питання, які хвилюють селян, є добре відомі керівництву міської ради, а отже не залишаються без уваги та шляхів вирішення.