Шановні працівники поштового зв’язку!

Дата: 09.10.2021 08:00

Щиро вітаємо вас із Всесвітнім Днем пошти! Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, пошта не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

З нагоди професійного свята прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку та тепла.