Тривають вечірні рейди

Дата: 12.10.2021 16:04

Служба у справах дітей Борзнянської міської ради спільно з поліцією, закладами освіти, центром надання соціальних послуг проводять вечірні рейди «Діти вулиці» по виявленню правопорушень серед дітей. 9 та 10 жовтня працювали в парку, центральному сквері, біля спортивних майданчиків, у магазинах та біля барів міста. Працівниками поліції було складено 1 адмінпротокол на неповнолітню особу за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді» та 1 адмінпротокол на батьків неповнолітньої особи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

З молоддю, яку зустрічали, проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення вчинення правопорушень, шкідливості вживання алкоголю та паління, а також про правила перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час. Просимо і батьків звернути особливу увагу на дозвілля своїх дітей. Рейди тривають.