Дорогі наші захисники та захисниці!

Дата: 14.10.2021 08:00

У День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми святкуємо одне із найпатріотичніших свят нашої держави – День захисників та захисниць України. Це свято започатковане у нелегкі часи для нашої країни, у часи, коли мужність, честь та сміливість стали не просто словами, а справжньою візитівкою нашого народу, молодого хороброго покоління, яке без вагань стало на захист своєї країни. Завдяки вам, наші сміливі воїни, ми маємо змогу жити спокійним життям, працювати та розвивати нашу державу.

З нагоди свята ми ще раз висловлює щиру вдячність захисникам та захисницям України, низько вклоняємося за сміливість та відважність. Нехай Покров Пресвятої Богородиці захистить вас від бід та тривог. Схиляє голови перед тими, хто віддав своє життя за Україну.

Бажаємо нашим воїнам міцного здоров’я, добра та щастя, сили та незламної віри у перемогу. І щоб у нашій країні запанував довгоочікуваний мир!