Турнір пам’яті Андрія Большака

Дата: 25.10.2021 08:43

Трагедія у 2017 році була шоком для всіх. Пішла з життя молода людина, яка безмежно любила футбол, добра, порядна людина, меценат спорту. Світла людина. Андрію, ми пам’ятаємо тебе...

В останній момент, через поважну причину, не змогла прибути на турнір команда Високого. Тому, за нагороди боролися три ветеранські колективи (вікова категорія 35 плюс): «Темп-Ветеран» Борзна, «Лісовик» Борзна, «Фортуна» Комарівка.

Хороший вийшов турнір. У стартовій грі «більш віковий» «Темп-Ветеран» двічі вів у рахунку проти «Лісовика», а в підсумку поступився 2-3. «Лісовик» і «Фортуна» розписали мирову 1-1. Заключна гра між «Темпом-Ветераном» і «Фортуною» пройшла під диктовку борзнянців, які і здобули мінімальну перемогу 1-0. В підсумку «Лісовик» – чемпіон, «Темп-Ветеран» – другий, «Фортуна» – третя.

Дякую командам за участь у турнірі, вітаю переможців і призерів змагань! Молодці!
Дякую Давиденку Максиму Олександровичу за фінансову підтримку заходу!
До зустрічі через рік!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради