Відбулися змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки пам’яті Олега Куслія

Дата: 15.10.2021 11:55

У Борзні, в спортивному залі загальноосвітньої школи ім. Х. Алчевської, пройшли змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки, присвячені пам’яті загиблого в зоні АТО воїна-земляка Олега Куслія та Дню захисників і захисниць України.

Парад відкриття, слова привітання, хвилина мовчання...
На запрошення взяти участь у змаганнях відгукнулися всі навчальні заклади Борзнянської територіальної громади. Всі дев’ять. Супер! Тож і сам захід пройшов цікаво і напружено.
В особистому заліку серед юнаків, переміг Богдан Ландаренко (Борзнянський ліцей). Він вибив 41 очко. Другий результат у Олега Деркача (Борзнянська ЗОШ, 40 очок), третій — у Віктора Сокола (Оленівська ЗОШ, 37 очок).
Серед дівчат, з результатом 42 очка, перемогла учениця Борзнянської ЗОШ Вікторія Шеїн. До речі Віка стає чемпіонкою другий рік поспіль. Діана Ященко — друга (Шаповалівська ЗОШ, 41), Калинська Любава — третя (Ядутинська ЗОШ, 40).
Дуже напруженою була боротьба за перемогу і в загальнокомандному заліку. Відстань між командами-призерами, мінімальна.
Чемпіоном, другий рік поспіль, стала команда Шаповалівської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі Олександра Гірченка, Богдана Савченка, Вікторії М’яленко та Діани Ященко. Готував команду до змагань вчитель Микола Дацько. В сумі шаповалівці набрали 144 очка. 143 бали — в учнів Борзнянської ЗОШ ім. Х. Алчевської. Вони — другі. Трійку кращих замкнули оленівські школярі. У оленівців — 142 бали. В п’ятірці кращих також команди Ядутинської ЗОШ та Борзнянського фахового аграрного коледжу.
Вітаємо переможців і призерів змагань! Молодці!!!