Отримали новий автомобіль швидкої допомоги

Дата: 25.10.2021 17:29

Сьогодні, 25 жовтня, за участі заступника голови Чернігівської ОДА Дмитра Іванова, міського голови Лариси Осадчук та генерального директора КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ігоря Даниленка Борзнянський відділ медицини катастроф лікувально-профілактичного закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради отримав новий автомобіль екстреної медичної допомоги. Без сумніву, медична галузь сьогодні потребує модернізації і переоснащення. Зокрема, нові транспортні засоби конче необхідні для пунктів швидкої допомоги. Впевнені, що новий автомобіль ЕМД, оснащений необхідним новим та сучасним обладнанням, врятує не одне людське життя.

Також під час робочого візиту до Борзни Дмитро Іванов спільно із Ларисою Осадчук відвідали стадіон «Колос», перевірили, як йдуть роботи із реконструкції даного об’єкту.