28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 10:39

Сьогодні ми відзначаємо 77 річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Переможна битва за нашу державу, яка тривала довгих 22 місяці, стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.
За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.

Низький уклін і глибока шана вам, ветерани Другої Світової війни, за перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, любові, довголіття, сімейного затишку та тепла.