Борзнянська територіальна громада

Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 08:00

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, — відповідальна та непроста професія. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Ваша праця скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, взаєморозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!