9 листопада – День української мови та писемності

Дата: 09.11.2021 08:50

Українська мова своїм корінням сягає глибини не менше семи тисячоліть, її витісняли, принижували, забороняли, але вона відроджувалася знову і знову, адже це був голос духу нашої свободи, боротьби за незалежність та право на свою державність. Сьогодні ми з вдячність згадаємо видатних українців, які прославляли країну та мову не тільки на рідній землі, – їхні творчі здобутки лунали далеко за межами України. Мову своєї землі славили Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Пантелеймон Куліш та багато інших справжніх патріотів своєї країни. Завдяки їй ми сьогодні маємо цей надзвичайно цінний скарб та високий показник інтелектуального розвитку нашої нації.

Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Пам’ятаймо заповіти українських класиків та робімо висновки із нашої історії. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання.