Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували 52-річного чоловіка

Дата: 05.11.2021 14:31

3 листопада о 07:23 до Служби порятунку «101» у м. Борзна надійшло повідомлення про пожежу в одній із квартир трьохповерхового багатоквартирного житлового будинку по вул. Красносільського, 5 А.
На місце події оперативно прибуло відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини з м. Борзна. Осередок пожежі знаходився в одній із житлових кімнат, а саме тлів матрац на ліжку. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання та зору. У ході гасіння в кімнаті квартири вогнеборці виявили 52-річного господаря помешкання. Чоловіка вивели з небезпечної зони на подвір’я, де медпрацівниками йому було надано першу медичну допомогу. Від госпіталізації постраждалий відмовився.
Завдяки оперативним діям рятувальників пожеж у о 07:40 було локалізовано, а о 07:45 остаточно ліквідовано.
Ймовірною причиною пожежі, яка ледь не коштувала життя людини, послужила необережність при палінні.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області