Борзнянська територіальна громада

Шановні працівники радіо та зв’язку!

Дата: 16.11.2021 08:30

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні стрімко розвивається цифрова культура та інформаційні технології, проходять докорінні цивілізаційні зміни. З огляду на це все більш важливу роль відіграють медіа, які доносять до суспільства оперативну та ґрунтовну інформацію про актуальні процеси в Україні та світі, формують світогляд та утверджують цінності демократії і відкритого суспільства.

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Завдяки вашій праці кожен із нас стає активним учасником інформаційного життя як країни в цілому, так і нашої маленької громади.

З нагоди свята бажаємо усім працівникам радіо натхнення, корпоративної солідарності, вдячних слухачів, якісної інформаційної продукції та звершень в ім’я розвитку нашої держави.