Відбулося засідання виконкому

Дата: 23.11.2021 12:58

Сьогодні, 23 листопада, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Роботу розпочали з виконання приємної місії – вручення грамот Борзнянської міської ради з нагоди свята Дня працівників сільського господарства, який відзначили 21 листопада.
За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток галузі сільського господарства, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства України привітали:

• Колектив ТОВ «Плиски-Агро»
  • Колектив ТОВ «Борзнянський райагрохім»
  • Колектив ТОВ «Івангородське»
  • Колектив ПП «Артанія-Агро»
  • Директора ПП «Агропромторг-Г1» ГЛАДКОВА Володимира Леонідовича.

Згідно порядку денного присутні розглянули 16 питань:

1. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на території старого єврейського кладовища у м. Борзні.
  2. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
  3. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  4. Про затвердження калькуляції на знешкодження твердих побутових відходів, вивезених власним транспортом населення, спецтранспортом іншими підприємствами і організаціями.
  5. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  6. Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
  7. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна.
  8. Про надання ХХХХХХХХХХ статусу дитини-сироти.
  9. Про створення прийомної сім’ї та влаштування дітей.
  10. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Борзнянської територіальної громади Чернігівської області від 17.11.2021 № 1.
  11. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХХХХ.
  12. Про надання згоди на продовження договору оренди комунального майна.
  13. Про встановлення доступності послуг транспортного обслуговування.
  14. Про схвалення проектів програм Борзнянської міської ради.
  15. Про виключення жилого приміщення з числа службового житла.
  16. Про видалення зелених насаджень.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.