Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської отримала новий автобус

Дата: 23.11.2021 17:34

23 листопада з робочим візитом Борзнянську територіальну громаду відвідали народний депутат України Анатолій Гунько та заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Спільно із міським головою Ларисою Осадчук вони урочисто передали новий шкільний автобус марки «Еталон» для Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської.

Новий транспортний засіб допоможе підвищити комфорт перевезення дітей до навчального закладу, адже попереду нас чекає зима, складні погодні умови і забезпечення своєчасного та безпечного перевезення дітей із найближчих сіл громади є пріоритетним завданням місцевої влади. Крім того, якісне транспортне сполучення допоможе надати рівний доступ до освітнього процесу кожного учня, який проживає у сільській місцевості.

Після урочистостей директор школи Зінаїда Москаленко провела для гостей екскурсію навчальним закладом.