До Дня Гідності та Сободи

Дата: 20.11.2021 14:43

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. 21 листопада українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, які стали учасниками цих подій, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. КЗ Публічна бібліотека Борзнянської міської ради підготувала для користувачів інформаційну вітрину «Події, що змінили долю України». Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.