Тетяну Олексіївну Стовбу привітали з ювілеєм

Дата: 03.12.2021 15:49

Сьогодні, 3 грудня, святкує свій ювілей директор КНП «Борзнянська міська лікарня» Тетяна Олексіївна Стовба. Привітати зі святом шановану лікарку завітали міський голова Лариса Осадчук та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Пирог. Лариса Анатоліївна побажала Тетяні Олексіївні міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя, сімейного затишку та тепла.

Шановна Тетяна Олексіївна, щиро вітаємо Вас з поважним ювілеєм. Ви обрали нелегкий, але благородний шлях – лікувати та рятувати людські життя. Впевнені, що сьогодні Ви почуєте багато щирих побажань від колег, друзів та вдячних пацієнтів. Нехай всі Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею. Нехай кожен день приносить тільки радісні та щасливі події.
Дякуємо Вам за високий професіоналізм, відповідальність, доброту та відданість своїй нелегкій справі!