Провели заходи до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 17:09

Третього грудня, з нагоди Міжнародного дня прав людей з інвалідністю, фахівці із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради провели для учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської та КЗ «Борзнянський ліцей» заходи «Повір у себе!».

У цей день ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий, сил і здоров’я, натхнення і успіху. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
Не залишаймося байдужими!