Робота Центру надання соціальних послуг

Дата: 02.12.2021 08:41

30 листопада в гімназії імені Пантелеймона Куліша проведений просвітницько-профілактичний захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

01 грудня 2021 року мобільна бригада у складі фахівців із соціальної роботи та перукаря Центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей працювала у Миколаївському старостинському окрузі.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Щорічно у цей день у всьому світі проходять заходи, з метою привернути увагу людей до цієї хвороби, нагадати про страшну недугу, з якою бореться світ. Працівники Центру провели: флешмоб «ВІЛ – це не вирок», а в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» – інформаційний захід: «Мій світ – без насильства!» та розповсюдили інформаційні буклети, які надав відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.

Під час робочої поїздки фахівці відвідали сім’ї опікунів та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
Також усі бажаючі отримали послуги перукаря Центру.

Варто зазначити, що 25 листопада перукарські послуги надавались в с. Ядути.