Просвітницький захід для учнів Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 06.12.2021 15:29

Шостого грудня на базі Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської фахівцями із соціальної роботи ЦНСП Борзнянської міської ради спільно з лікарем-інфекціоністом Тетяною Курбаль був проведений просвітницький захід з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. Під час заходу учні оцінювали ризики інфікування у різних ситуаціях, ознайомилися зі стадіями ВІЛ-інфекції та законодавчою базою щодо ВІЛ/СНІДу. Також було переглянуто тематичний відеоролик «Життя на повну силу».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.