Борзнянська територіальна громада

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Дата: 07.12.2021 08:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Бажаємо співробітникам органів місцевого самоврядування нових досягнень, успіхів у будь-яких починаннях, міцного здоров’я, щастя, добробуту, а громаді — стабільності та процвітання!