Провели інформаційно-просвітницький захід про права дитини для учнів Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 18.11.2021 16:27

Сьогодні, 18 листопада 2021 року, в рамках відзначення Всесвітнього дня дитини, працівниками ЦНСП Борзнянської міської ради та начальником відділу «Борзнянського бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, було проведено інформаційно-просвітницький захід про права дитини на базі Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської для учнів 8 класів.

Під час заходу учням розповіли, що дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права і обов’язки. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізм реалізації її прав. Також було переглянуто тематичні мультфільми, де на прикладі показано порушення прав дитини. Такі заходи сприяють підвищенню рівня правової свідомості дітей, а також формуванню правильних навичок поведінки у випадку протиправних дій щодо них.