Стартувала акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2021 17:03

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Борзнянській громаді дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, сьогодні в закладах загальної середньої освіти працівниками Центру надання соціальних послуг спільно з відділом культури, сім’ї, молоді та спорту та бюро правової допомоги розпочато проведення заходів по формуванню учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Основною метою даної акції є:

• привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми;
  • формування у свідомості усіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства.