Відбулося засідання виконкому

Дата: 09.12.2021 16:09

Сьогодні, 09 грудня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради. Перед початком роботи всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у ДТП, яка сталася 7 грудня під Черніговом.

Згідно порядку денного було розглянуто 19 питань:

1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25540000000)».
  2. Про схвалення проекту Програми профілактики правопорушень на території Борзнянської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення приватного сектору.
  4. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів.
  5. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  6. Про встановлення піклування над неповнолітнім ХХХХХХХХХ.
  7. Про погодження схем організації дорожнього руху.
  8. Про виключення зі списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень.
  9. Про організацію очищення доріг від снігу в зимовий період.
  10. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою ХХХХХХХХ
  11. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою ХХХХХХХХ.
  12. Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна.
  13. Про схвалення Програми фінансової підтримки КП «Борзнажитлосервіс» на 2022 рік.
  14. Про схвалення міської Програми «Питна вода України на 2022 рік».
  15. Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Борзна.
  16. Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на території м. Борзна.
  17. Про видалення зелених насаджень.
  18. Про схвалення проекту Програми для кривдників на території Борзнянської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
  19. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХХХХ.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.