Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 17:07

Сьогодні Україна вшановує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, адже саме 14 грудня 1986 року офіційно завершилось будівництво саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції. З метою гідного відзначення мужності та самовідданості ліквідаторів міський голова Лариса Осадчук вручила грамоти Борзнянської міської ради ліквідаторам аварії на ЧАЕС:

• Миколі Федосійовичу Будюку, ліквідатору аварії на ЧАЕС – І категорії;
  • Григорію Олексійовичу Ховменцю, ліквідатору аварії на ЧАЕС – І категорії;
  • Миколі Сергійовичу Брязкалу, ліквідатору аварії на ЧАЕС – І категорії;
  • Сергію Володимировичу Перебиносу, ліквідатору аварії на ЧАЕС – І категорії;
  • Федору Володимировичу Сотнику, ліквідатору аварії на ЧАЕС – І категорії.

«У житті українців Чорнобиль є раною болю і втрат, яка не загоїться ще багато десятиліть, адже масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Ви врятували мільйони життів, врятували світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення ви зупинили невидимого і дуже підступного ворога», – зазначила Лариса Осадчук.

Після урочистого заходу всі присутні спільно з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС та працівниками міської ради поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих та померлих ліквідаторів, які ціною власного життя врятували світ від непоправних наслідків катастрофи.