Шановні друзі!

Дата: 19.12.2021 08:00

Сьогодні всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.
У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші їхні мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

З нагоди свята щиро бажаємо всім здоров’я і благополуччя, достатку і щасливої долі. Нехай Святий Миколай оберігає вас з дитинства і протягом усього життя, дарує щастя, радість і віру в чудеса.