Відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста

Дата: 19.12.2021 19:03

Сьогодні, у День Святого Миколая, міський голова Лариса Осадчук запалила новорічні вогники головної красуні громади. Лариса Анатоліївна привітала всіх присутніх з початком новорічно-різдвяних свят і побажала міцного здоров’я, щастя, любові, миру та злагоди кожній родині. Справжнє новорічне свято та казкову атмосферу для гостей і жителів міста створили працівники Центру культури та дозвілля та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Веселі казкові персонажі вітали та розважали малечу цікавими іграми. Дід Мороз із Снігуркою разом з дітьми водили хороводи. Всі бажаючі могли сфотографуватися біля яскравих фотозон, які будуть залишатися на площі міста протягом новорічних та різдвяних свят.

Можна з впевненістю сказати, що відкриття головної красуні чекали з нетерпінням, адже у Борзні вперше встановили штучну новорічну ялинку, кошти на яку були заздалегідь виділені з місцевого бюджету. Сподіваємося, що це новорічне деревце принесе багато яскравих позитивних емоцій і милуватиме жителів міста не один рік.

Вітаємо всіх з початком новорічно-різдвяних свят. Нехай вони будуть сповнені любові, доброти та радості.