Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Дата: 21.12.2021 15:20

20 грудня у м. Борзна на території КЗ «Борзнянський ліцей» проведено заходи громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.».

В ході проведення громадської акції рятувальники ДСНС розповіли школярам про резонансні надзвичайні події та пожежі, основні причини їх виникнення, а також про особливості своєї професії, основні вимоги правил безпечної поведінки, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, подій та пожеж. Особливу увагу фахівці ДСНС звернули на алгоритм дій під час виявлення боєприпасів та підозрілих предметів на вулиці. Вкотре нагадали, що ні в якому разі не можна підходити до таких знахідок і одразу повідомляти дорослих.

Також фахівцями «Служби порятунку – 101» було продемонстровано технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, порядок застосування первинних засобів пожежогасіння.

В ході проведення громадської акції діти отримали від фахівців рятувальників багато корисної інформації. Крім того, усім учасникам заходу вручили профілактичні пам’ятки та листівки.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області