Борзнянська територіальна громада

Народний депутат України Анатолій Гунько вручив грамоту Верховної Ради України Рябоштановій Ганні Євгенівні

Дата: 21.12.2021 16:53

Сьогодні, 21 грудня, народний депутат України Анатолій Гунько спільно із міським головою Ларисою Осадчук вручили грамоту Верховної Ради України директору гімназії імені Пантелеймона Куліша, депутату міської ради 8 скликання Рябоштановій Ганні Євгенівні. За багаторічну працю на посаді директора даного навчального закладу Ганна Євгенівна зарекомендувала себе як вмілий, відповідальний, мудрий керівник, змогла створити дружню атмосферу не тільки в педагогічному колективі, але й серед учнів гімназії. Користуючись нагодою, Анатолій Григорович та Лариса Анатоліївна привітали Ганну Євгенівну з поважним ювілеєм, який вчора святкувала директорка, та побажали їй міцного здоров’я, творчого натхнення, наснаги та оптимізму. Також з нагоди Дня народження привітали вчителя інформатики Ларису Василівну Чубак-Мазун.

У ході візиту до Борзнянської територіальної громади народний депутат Анатолій Гунько вручив Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської ноутбук та телевізор, придбаний за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Слід зазначити, що саме за сприяння народного депутата Борзнянській територіальній громаді були виділені кошти субвенції у сумі 140 000 грн на придбання 5 телевізорів та 5 ноутбуків, які будуть передані до Шаповалівської та Кинашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗДО № 1 «Світлячок», ЗДО № 2 «Теремок», Кинашівського ЗДО «Світанок», Будинку дитячої та юнацької творчості та Дитячої юнацької та спортивної школи.