Вітаємо працівників архівних установ з нагоди професійного свята!

Дата: 24.12.2021 08:00

Це свято є проявом шани та поваги до всіх, хто відкриває нам і популяризує як відомі, так і забуті сторінки писемної історії нашого народу, зберігає вкрай важливі для соціального захисту громадян документи.

Професію працівника архіву обирають ті, хто розуміє значення збереження документальної спадщини для прийдешніх поколінь, хто цінує історію в усіх її проявах. Ви виконуєте важливу функцію забезпечення наших співгромадян соціально-правовою інформацією, сприяєте розвитку історичних і краєзнавчих досліджень.

З нагоди свята бажаємо вам невичерпної енергії та творчої наснаги, успіхів в усіх справах і починаннях! Хай завжди і в усьому прихильною до вас буде доля, живе і міцніє надія на краще майбутнє, здійснюються усі задуми і сподівання!