Отримали ID-картки

Дата: 24.12.2021 18:16

Напередодні новорічних свят працівники Борзнянського сектору УДМС у Чернігівській області щиро привітали сім’ю Руденків: 14-річного Ярослава із знаковою подією у житті — отриманням першого паспорта та його батька Олега, із прийнятим свідомим рішенням обміняти паспорт у вигляді книжечки на ID-картку, адже сьогодні це зручний та безпечний документ, який можна завантажити до мобільного застосунку Дія.

Біометричний паспорт та ID-картка в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стали повним аналогом паперового та пластикового, а Україна — новатором у сфері використання цифрових документів.
Цифрові паспорти можна пред’являти на території України для посвідчення особи та підтвердження громадянства, крім випадків перетинання державного кордону, в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Працівники Борзнянського сектору УДМС у Чернігівській області побажали родині Руденків міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди у новому 2022 році.