Новорічні подарунки закладам освіти

Дата: 31.12.2021 11:50

За сприяння народного депутата Анатолія Гунька Борзнянській територіальній громаді були виділені кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 140 000 грн на придбання 5 телевізорів та 5 ноутбуків для закладів освіти громади.

Напередодні Нового року до Шаповалівської та Кинашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗДО № 1 «Світлячок», ЗДО № 2 «Теремок», Кинашівського ЗДО «Світанок», Будинку дитячої та юнацької творчості та Дитячої юнацької спортивної школи були передані телевізори та ноутбуки, які будуть активно використовуватися педагогами під час організації освітнього процесу та проведення різноманітних виховних заходів.

Крім цього, всі вихованці закладів дошкільної освіти та учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від народного депутата.