Новорічні свята у закладах освіти

Дата: 31.12.2021 11:53

У закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Борзнянської ТГ відбулися Новорічні свята.

Завдяки креативності та організаторським здібностям педагогічних працівників, учні та вихованці закладів освіти нашої громади весело та цікаво провели рік, що минає, та зарядились позитивом на весь наступний.
Новий рік для дітей – одне з найулюбленіших свят у році – це свято веселощів, здійснення бажань сюрпризів та подарунків.
Під час проведення новорічних святкувань кожна дитина поринула в казковий світ, а гарні декорації, прикрашена ялинка та казкові герої подарували щирі емоції та віру в дива.

Варто зазначити, що всі новорічні ранки проходили виключно з урахуванням всіх протиепідемічних норм та заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.