100-літній ювілей святкує сьогодні жителька Борзни!

Дата: 07.01.2022 10:41

На одного довгожителя на Борзнянщині побільшало. 7 січня 100-літній ювілей відзначає Келя Залмівна КНОП. Про своє життя може розповідати годинами. Каже, у ньому вистачало всього: і смутку, і радості. Втім, саме це додавало снаги. Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами. Але, не зважаючи на поважний вік, ювілярка енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих.

Привітати ювілярку від себе особисто та від виконавчого апарату Борзнянської міської ради завітала заступник міського голови Тетяна ПИРОГ. Вона вручила Келі Залмівні квіти та подарунки. «Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя», – сказала Тетяна Валеріївна, звертаючись до поважної іменинниці.