Передсвятковий кінопоказ

Дата: 10.01.2022 09:20

Канікули! Як гарно, коли можна довше поспати, більше спілкуватися з друзями, почитати улюблені книжки, подивитись мультфільми. А головне – немає уроків! Велику компанію друзів не завжди приведеш додому, а от у бібліотеку можна.

Напередодні Різдва до бібліотеки завітали дітлахи, щоб разом подивитися мультфільм. Адже мультик – це жива казка! І не важливо, яке дійство розвертається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! В цей день у нас відбувся бібліотечний кінозал, присвячений перегляду мультиків для діточок.

Після перегляду мультфільму присутні ділилися враженнями побаченого і обмірковували, як би вони вчинили на місці того чи іншого героя. Адже хороші мультики вчать моралі, поняттям, що правильно, а що ні…
Цей день приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів!