На свято Маланки до міської ради завітали щедрувальники!

Дата: 13.01.2022 13:26

Справжня святкова атмосфера панувала сьогодні у приміщенні міської ради, адже на свято Маланки до міського голови Лариси Осадчук завітали веселі та співучі щедрувальники. Вони підготували справжній концерт: співали щедрівки, виконували новорічно-різдвяні пісні, вітали зі святами, а також бажали благодаті, добробуту, здоров’я та миру.

На знак подяки міський голова Лариса Осадчук вручила дітям солодкі подарунки та також привітала всіх зі святом Маланки. Вона подякувала гостям за теплі побажання, позитивні емоції та побажала дітям щастя, здоров’я, миру та злагоди.

Користуючись нагодою, вітаємо всіх мешканців громади зі Старим Новим роком та Щедрим Вечором! Бажаємо вам нових перемог, чудес та подарунків долі! Нехай цей рік принесе щедрість у ваші оселі, ваші родини та ваші серця! Зі святом вас, дорогі друзі!