«Щастя, радості, любові нащедруєм вам доволі»

Дата: 20.01.2022 21:08

Міський голова Лариса Осадчук відвідала перший міський фестиваль – конкурс колядок та щедрівок «Щастя, радості, любові нащедруєм вам доволі», який відбувся у приміщенні Борзнянської дитячої музичної школи. Учасники заходу демонстрували свої таланти, виконуючи відомі щедрівки та колядки, граючи на різних музичних інструментах.

У залі панувала святкова атмосфера, глядачі отримали надзвичайно приємні емоції від виступів талановитих дітей. З нагоди започаткування такого чудового заходу міський голова Лариса Осадчук подарувала Борзнянській дитячій музичній школі сертифікат на суму 5 000 грн для придбання музичних інструментів.

Маємо надію, що фестиваль стане щорічним традиційним святом для юних талантів Борзнянщини.