Робота соціальних служб у Миколаївському старостаті

Дата: 20.01.2022 17:20

20 січня фахівці та перукар Центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради спільно із працівником служби у справах дітей працювали у Миколаївському старостинському окрузі.

Серед учнів 9, 10 та 11 класу Миколаївської ЗОШ фахівці із соціальної роботи провели треніг «Шкідливі звички заважають жити» та відеолекторії «Алкоголь. Погляд з середини», «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває», «Як діють наркотики».

У с. Миколаївка та с. Іванівка перевірили умови проживання та виконання батьками своїх обов’язків у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та сім’ях, які мають найбільший ризик потрапляння у складні життєві обставини. Провели просвітницько-профілактичну роботу, щодо створення належних умов для проживання та виховання дітей та виконання батьківських обов’язків.

Вже традиційно, всі бажаючі отримали перукарські послуги.