Відбулося покладання квітів до Дня Соборності

Дата: 22.01.2022 10:27

103 роки тому, 22 січня 1919 року, на Софійській площі в Києві був урочисто проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято – втілення багатовікової мрії українців про єдність.

Сьогодні, коли на нашому порозі стоїть такий сильний та підступний ворог, ми знову змушені захищати кордони своєї держави, знову боремося за єдність та цілісність нашої країни. Отже, цей день є символом того, що ми, українці, сильна та непереможна нація, яка здолає всі перешкоди і збереже сильну, неподільну та вільну Україну.

З нагоди свята міський голова Лариса Осадчук спільно із членами виконавчого комітету міської ради, працівниками апарату міської ради та ветераном АТО, що брав участь у захисті Донецького аеропорту, Олександром Поповичем, поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та до меморіальної дошки героя-захисника Олега Куслія.