Відбулася 17 сесія 8 скликання

Дата: 26.01.2022 16:40

Сьогодні, 26 січня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася 17 сесія 8 скликання, на якій були присутні 23 депутати.

Під час пленарного засідання було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)» від 23 грудня 2020 року № 4-2/8.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25540000000)» від 15 грудня 2021 року № 15-16/8.
  3. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м. Борзна) Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2022 рік.
  4. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу та заходів (питань) з територіальної оборони в районі відповідальності у 2022 році.
  5. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Борзнянської міської ради на 2022-2024 роки.
  6. Про затвердження Програми «Безпечне місто Борзна на 2021-2022 роки» в новій редакції.
  7. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Борзнянської територіальної громади та пропорції її розподілу.
  8. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Борзна-Комунальник» та затвердження його в новій редакції.
  9. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  10. Про надання матеріальної допомоги.
  11. Земельні питання.
  12. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Борзнянської міської ради.
  13. Про надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю для відшкодування вартості проїзду на процедуру гемодіалізу.
  14. Про розгляд депутатського запиту Леусова І.В.
  15. Про розгляд депутатського запиту Козішкурта А.М.

Розглянувши всі пункти порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті Борзнянської міської ради.